❤️ מדריך לבחירת ספרים ❤️

לומד לאהוב - רומן אירוטי - אלונה ירדן

לומד לאהוב - אלונה ירדן סדרת לומד לאהוב מכילה 4 כרכים והיא סדרה מאוד ארוטית. כל אחד מהכרכים הוא רומן פסיכולוגי אל תוך ראשו של נער שמבלבל קרבה פיזית לקרבה רגשית. בגיל צעיר מדי מכדי להבין את משמעות הדבר, הוא מאבד את הוריו, אך החוויה הטובה ביותר של דניאל, גיבור הסדרה, מתערבבת עם החוויה הגרועה ביותר שלו ולמעשה, הוא לא ממש לומד איך לאהוב בצורה בריאה ונכונה.

מתוך כך, בכרך הראשון יש המון ארוטיקה, אבל עם השנים, ככל שדניאל לומד לזהות את ההבדל בין רגשות לתשוקה, הארוטיקה מתמתנת עד שהוא לומד לאהוב בצורה בריאה (בערך חחח). זאת סדרה שמתחילה ללוות את דניאל בגיל 18, קצת לפני הגיוס ונפרדת ממנו כשהוא נשוי ובדרך להיות אב. במהלך הכרכים יש קפיצה לזיכרונות, במטרה להסביר מדוע הוא נוהג כפי שהוא נוהג בהווה ולאט לאט מצטיירת תמונה של תהליך פסיכולוגי מטלטל ומעשיר.

תקציר כרך ראשון

כרך זה הוא הראשון מבין ארבעה שילוו אותו בדרכו ואני מזמינה אתכם, הקוראים, להצטרף אל המסע.
הספר ישלח אתכם למסע מטלטל אל תוך עצמכם. מסע שבו תעלו לתודעה את כל האהבות והתשוקות שלכם.
אלו שחשבתם שאתם אוהבים, אלו שלקחתם כמובן מאליו ואלו שלא דמיינתם שתאהבו.
אני מזמינה אתכם למסע ממנו לא תצאו כפי שנכנסתם. מסע שבו תגלו איך אתם אוהבים שיאהבו אתכם ולא רק איך אתם אוהבים לאהוב.

מוכנים ללמוד לאהוב?

תקציר כרך שני

כמו שלפני כל סערה יש שקט, כך גם אחריה.
אחרי הטלטלה שעבר דניאל בכרך הראשון, הוא יוצא אל הצבא ונאלץ להתמודד מול החשש הגדול שלו. שירותו הצבאי, מכריח אותו להיות עם בני ובנות גילו ולחוות בערך את אותן חוויות וכך גם אתכם, הקוראים.
אם בכרך הראשון יכולתם לרגע לברוח מהעובדה שמדובר בנער צעיר ולדמיין שמדובר בבחור המתגורר לבד וחי את חייו, בכרך השני לא נתתי לכם את הפריבילגיה הזאת. המציאות של גילו הצעיר כל הזמן דופקת ונוכחת מעצם לבישת המדים והתנהלותו בצבא ואל מולה הקושי של קריאת החוויות אותן הוא חווה גדול פי כמה.
בכרך השני, דניאל עדיין לא מגיע אל השקט שלו אבל הוא כבר לא חי בסערה.
לאט לאט, הוא לומד לאהוב. יש לו עוד דרך לעבור.
הוא עדיין מגלה את דרכו במשפחה, בחברות, באהבה ומול עצמו.

סוף הכרך השני הוא לא סוף הסיפור של דניאל אלא תחילתו של דרכו החדשה.

תקציר כרך שלישי

כדי להיבנות מחדש יש צורך תחילה להישבר.
בכרך השלישי, דניאל ניצב מול זיכרונות ששכח, מול אובדן גדול מנשוא ומול פחדים משתקים. הוא מבין את הכוח שנתן לסביבה להגדיר את חייו ומחליט לפרק את עצמו ולהיבנות מהשברים.
הוא בוחר למצוא את הקול שהדחיק כל כך הרבה זמן, עד שכבר לא ידע לזהות אותו ולהתבונן בעצמו מחדש. להתבונן בדמותו שלקח כמובן מאליו עד שלא זיהה את השתקפותו במראה.
בספר השלישי, דניאל זונח את צורת החשיבה המושכלת שלו ומנסה לזהות מהם רחשי ליבו. כבר בכרך השני דניאל נכנס לתהליך בו הוא לומד לאהוב, עכשיו הוא מוצא את עצמו ניצב אל מול תהום.
השנים בהם ניתק את עצמו רגשית מחוויות היום-יום, מנעו ממנו לרכוש את הכלים שהסובבים אותו יודעים היטב להשתמש בהם והתסכול הוא עצום.
אהבה ישנה, חדשה או קיימת היא אתגר עבור דניאל והוא אוהב מאוד אתגרים.

בספר הזה, נוכל סוף-סוף לדעת אם נמצא האתגר בו דניאל לא יצליח לעמוד.

תקציר כרך רביעי

בתחילת דרכו של דניאל, בכרך הראשון, הוא העלה חומות ומעצורים מפני כניסתן של נשים אל נבכי ליבו ורק סגד ונהנה מהן במפגשים מיניים סוערים. בכרך השני הוא למד לזהות את המעצורים שמעמידות מולו הנשים שבחייו ולמד לכבד אותם במקום להגדירם כאתגר לפיצוח. בכרך השלישי, אחרי התמודדות עם משבר ממנו ברח מילדותו, הוא הצליח להגיע להבנה שגם הוא ראוי לכבוד עצמי ולאחר ששחרר במעט את המעצורים שהציב בכניסה אל ליבו, יכול היה לזהות בקלות מי האישה אותה ירצה להכניס לחייו.
הרמב"ם אמר שאדם צריך לגעת בשתי הקצוות כדי להגיע לאיזון וכנראה שזה גם מה שדניאל היה צריך לעשות כדי שיוכל ללמוד לאהוב בסופו של הכרך הרביעי.
הספר מתחיל בכך שדניאל איבד את המעצורים לחלוטין. הוא עבר מרתיעה קיצונית מפני כניסה למערכת יחסים לאיבוד עצמו בתוכה וסדרה של אירועים מטלטלים מובילה אותו להתעורר ולשאוף להגיע אל שיווי המשקל.
שיחות קשות ונוקבות עם בני משפחתו מביאות אותו להבנה שרק בצורה מאוזנת יוכל לשמור על עצמו במערכת היחסים והוא מסיק מכך בעקיפין שאותו איזון ישמור גם על הסובבים אותו.
אני מזמינה אתכם להשלמת דרכו של דניאל בספר האחרון בסדרה.

הספר בו דניאל לומד לאהוב.


הרווקה - סדרה רומנטית וחצופה

הרווקה - אלונה ירדן סדרת הרווקה היא סדרה בת ארבעה כרכים. זו סדרה שכתובה מנקודת המבט של נעמה, בחורה בת 32, דוגמנית שגם עובדת כמנהלת בכירה בחברת הייטק ומתקשה למצוא אהבה. מי שלוקח חלק בעולם הזוהר לא מעניין אותה ומי שלא חלק ממנו, לא מעז להציע לה לצאת איתו, כך שהיא נותרת רווקה ונמאס לה מזה.אוהד, חברה הטוב, מחליט לקחת את המושכות לחיי האהבה שלה לידיו. הוא יוצר עבורה פרויקט דומה לזה של תכניות למציאת האהבה בטלוויזיה, רק שהוא מפיק לה תכנית מותאמת אישית במציאות. הוא מארגן דייטים ומסיבות קוקטיילים והדחות, אבל מוודא ששום דבר מזה לא ידלוף לתקשורת מתוך אמונה שהפורמט נכון והפרסום הוא זה שמונע מהמתמודדים למצוא האהבה אמיתית.

כל כרך הוא שבועיים בתהליך של נעמה למציאת אהבה. בכל שבוע מישהו מהגברים שבדרכה נשלח הביתה, עד שבסיום הכרך הרביעי, נותר רק אחד. זאת סדרה שמכילה ארוטיקה חצופה ואני מודה שאני מתה על הסדרה הזאת!

תקציר כרך ראשון

חייה של נעמה זלצברג הם חלומה הרטוב של כל אישה בישראל.
היא מנהלת בכירה בחברת הייטק, דוגמנית מפורסמת ובשלנית אנינת טעם.

בתקשורת או בתמונות שהיא מעלה לרשתות החברתיות, חייה נראים לא פחות ממושלמים, אבל לא כל הנוצץ זהב הוא, במיוחד לא בעולם הזוהר אליו היא משתייכת.
בתום יום העבודה, כשאור הזרקורים כבה והיא חוזרת אל דירתה המפוארת, היא חולמת על גבר חלומותיה שמעולם לא פגשה.

אוהד, חברה הטוב, מחליט לקחת את המושכות לידיו ולהגשים את חלומה.
הוא מעודד אותה לצאת לדרך רווית טלטלות בתקווה שאם תחזיק מעמד ותגיע אל סופה, לא תישאר 'הרווקה'.

תקציר כרך שני

"הלכתי לאיבוד בין לבבות הגברים, שפעמו על פי הקצב אותו הכתיב אוהד. הפקדתי את חיי הרומנטיים בידיו וההתמוטטות הייתה בלתי נמנעת"

הפרויקט של נעמה זלצברג היה כמו סערה שסחפה את חייה.
בכרך הראשון, היא שחררה את אחיזתה בחיי השגרה שבנתה לעצמה, למרות שהיוו עבורה קרקע יציבה ובכרך השני היא תישא בתוצאות הסחרור אליו נשלחה.

עשרה גברים יצאו איתה לדרך ועם שבעת הנותרים היא תלמד שגם הנאה חסרת גבולות, עלולה לעיתים להיות הרסנית.

העכשיו, כשהתשוקה כבר לא מעוורת את עיניה, היא יודעת לזהות שבין ארוחות היוקרה, טיפולי הספא הזוגיים והמילים היפות מתחבאים תככים, בגידות וגילויים מפתיעים.

תקציר כרך שלישי

לפעמים, כדי לבנות משהו חדש, יש להתחיל בשבירת הקיים.
נעמה יצאה לדרך בהחלטה שלא תשים לעצמה גבולות. החלטה שבמהרה הוכיחה עצמה כשגויה. בתחילת הכרך השני, כחלק מלמידת הלקחים, היא הציבה עבור הגברים כללים נוקשים שדרשו מהם להיחשף, להתגלות ולשתף איתה את עצמם. אלה שעשו זאת, זכו להשיק איתה כוסית ואלה שלא, ראו את צידה הלא נכון של דלת דירתה.

כעת הגיע הזמן לנשום עמוק ולהעז שוב לטשטש את הגבולות.
חמישה גברים נותרו בדרכה ואף אחד מהם לא נראה כמישהו שהיא תרצה להיפרד ממנו.

בכרך השלישי של הסדרה, נעמה מקווה שבמפגש בין כל אחד מהגברים שלה ובין חבריה הטובים ובמפגש שלה עם בני משפחתם, היא תוכל לקבל תמונה ברורה יותר לגבי מי שעומד לפניה ובכך תדע מי מהם יהיה זה שתרצה שישאר לעמוד לצידה.

תקציר כרך רביעי

כשמנפים את עשבי הבר מפרחי העונה, נותרים עם זר איכותי ויפה.
כך נעמה נותרה עם שלושה גברים בדרכה. כל אחד מהם מיוחד, שונה מהאחר ומתאים לאורח חייה בצורה כזו או אחרת.

גם לאחר מפגש עם אמה ואפילו בסיום סוף שבוע מפנק שחלקה עם הגברים, היא נאלצת להבין שהסיבות הברורות לפרידה מהם כבר לא תופסות, ושהיא חייבת לחתוך בבשר החי ולהתמודד עם הפצעים הפתוחים.

הדרך הארוכה שעשתה לא תהיה לשווא בין אם בסופה תמצא את בחיר לבה ובין אם תישאר רווקה. החוויות שעברה ימשיכו ללוות אותה, התובנות אליהן הגיעה יחכימו אותה והחברים, שתמכו בה בדרך, לא יאפשרו לה לעולם לחוש בודדה, אך נעמה לא מסתפקת בזה.
בלב כבד היא בוחרת ממי להיפרד ואת מי להשאיר בתקווה שהוא, יבחר בה בחזרה.